fbpx

Liver Cleanse a Detox Supermix – čo by ste mali vedieť!

Fakt, že naše telá sú čoraz viac nasýtené škodlivými látkami, nie je žiadnou novinkou. Nedostatok pohybu, nezdravá strava, stres, prípadne iné zlozvyky, ako alkohol či fajčenie naše telo ohrozujú. Práve tieto dôvody sú častým pôvodcom zdravotných problémov v našom tele.

Ako funguje detoxikácia tela?

Pod pojmom „detoxikácia“ si mnoho ľudí predstavuje tvrdú diétu založenú na vode a minime stravy. Áno, existujú aj takéto formy detoxikácie, ktoré môžu niekomu vyhovovať. Ak však nedokážete bez dobrého obeda vydržať a ťažšie sa vzdávate návykov, ktoré ste celý život praktizovali, môžete podporiť očistu tela aj vďaka vhodným doplnkom stravy. Pri ich výbere je najdôležitejšie myslieť na dve veci – kvalitu a prírodu. Netreba však zabúdať na to, že aj najlepší doplnok na trhu Vám nezaručí dokonalý výsledok bez vašej snahy o zmenu zaužívaných zvykov.

Prečo je detoxikácia dôležitá?

Detoxikácia sa častokrát považuje za účinné riešenie mnohých zdravotných problémov. Samozrejme pri vážnejších problémoch je návšteva lekára nevyhnutná, no starať sa o svoje telo nie len zvonka, ale aj z vnútra by sa malo stať samozrejmosťou pre každého.

Vhodná forma kombinácie stravy a doplnkov stravy vám dokáže pomôcť pri chudnutí, problémoch s trávením a nadúvaním, bolestiach hlavy, únave či nedostatku energie.

Ako mám začať?

Odpoveďou je, začať odvádzať nahromadený odpad z nášho tela. Znie to až desivo, no to, čo jeme dokáže stav nášho tela (fyzický aj psychický) nesmierne ovplyvniť. Ak chceme umožniť telu začať odvádzať nahromadený odpad, máme viac-menej jedno riešenie! Začať konzumovať potraviny bohaté na živiny, ktoré nás naplnia energiou.

Prečo Liver cleanse a Detox supermix?

Pre zlepšenie celkového stavu nášho tela sme vybrali dva produkty, ktoré sú v pomere cena-kvalita vynikajúcou voľbou pre zlepšenie stavu nášho tela. Sú to organické bio certifikované produkty vo vegan kvalite, ktoré vďaka 100 % prírodným surovinám podporujú proces vylučovania nahromadených toxínov z tela.

Liver cleanse – účinný nápoj na prečistenie pečene

Tento pomarančový nápoj je kombináciou účinných zložiek, ktoré sa starajú o zdravie pečene a bojujú proti hromadeniu tuku v okolí pečene. Viac ako 50 % produktu tvorí ostropestrec mariánsky, zázračná bylinka, ktorá obsahuje látku silymarín, ktorá je považovaná za jednu z najúčinnejších pri liečbe a ochrane pečene. Okrem toho obsahuje aj kurkumu, ktorá okrem iného pomáha ako prevencia proti rakovine.

Liver Cleanse si stačí rozmiešať každý deň vo vode alebo čaji a vypiť. Výsledky sa dostavia takmer okamžite, no odporúča sa užívať ho minimálne mesiac. Kto ale hovorí, že po mesiaci budete chcieť prestať…

Bio Detox Supermix – sila zelených superpotravín.

Tento produkt obsahuje naozaj vhodne vybranú kombináciu zelených superpotravín, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a účinne pôsobia na podporu detoxikácie. Detox Supermix je zložený z pšeničnej a jačmennej trávy, chlorelly a spiruliny. Takáto kombinácia superpotravín je  bohatá na esenciálne mastné kyseliny, proteíny, aminokyseliny a antioxidanty.

Vďaka prírodnému sladidlu bude pitie tohto drinku oveľa chutnejšie ako pitie jednotlivých superpotravín samostatne. Okrem rýchlych a viditeľných výsledkov na vašom tele, vám tento drink pomôže efektívne naštartovať každý deň.

Kombinácia oboch zaručuje účasné výsledky!

Ak chcete vášmu telu dopriať naozaj komplexnú očistu, kombinujte tieto dva produkty dokopy. Detox supermix- ráno a Liver cleanse – večer. Stačí jedna čajová lyžička, ktorá dokáže telu doplniť vitamíny a vlákninu a nabiť ho energiou na celý deň.

A na záver- naše odporúčanie!

Tento článok by sme nepísali bez predchádzajúcej konzultácie ohľadne účinkov. Sami sme skúsili ako tieto produkty fungujú a musíme priznať, že sme boli prekvapení. Neveríte, skúste tiež!

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená