fbpx

Veľkonočné nástenné dekorácie

Kuchynské panely a nástenné obklady

Prečo sa kuchynské panely osvedčujú viac než tradičné obklady? Kľúčom ich obľúbenosti je tvrdené sklo, z ktorého sú vyrobené. Tento inovatívny materiál umožňuje potlač akejkoľvek grafiky alebo fotografie, takže sa kuchynské panely stávajú univerzálnou dekoráciou každej kuchyne. Medzi najobľúbenejšie veľkonočné motívy patria farebné veľkonočné vajíčka a zajačiky, ale aj žlté kvety, šťavnaté zelené lúky a farebné krajinky. Tradičné obklady majú veľmi obmedzené možnosti farieb a dizajnu. Pred montážou obkladov je nutné špeciálne pripraviť stenu, potom prilepiť obklady, vyplniť škáry a počkať, kým uschnú. Montáž kuchynských panelov je oveľa príjemnejšia a kuchyňu môžete používať už nasledujúci deň.

Tvrdené sklo – jednoduchý spôsob na modernú výzdobu

Vďaka odolnosti proti mechanickému poškodeniu a vysokým teplotám je tvrdené sklo dobrým východiskovým bodom pri dekorovaní. Počas používania sa sklenený panel nedeformuje a neodlupuje, a v prípade skutočného zničenia sklo praská vo vnútri, takže nie je možné sa na jeho úlomkoch porezať. K zničeniu tvrdeného skla dochádza veľmi zriedkavo, ale v prípade, že k tomu dôjde, odstránenie panelu je bezpečné. Táto informácia je nesmierne dôležitá pre domácnosti s malými deťmi.

Vzhľadom k neobmedzeným možnostiam vzorov a farieb sú kuchynské panely zaujímavou a novou alternatívou obkladov. Sklenené kuchynské panely Tulup okrem toho, že sú vyrobené z tvrdeného skla najvyššej kvality, sa dajú potlačiť fotografiami od zákazníka. Toto riešenie sa osvedčuje práve na Veľkú noc alebo na Vianoce, kedy chceme našim blízkym darovať niečo naozaj zvláštne.

Originálne nápady pre kuchynské steny

Máte radi originálne a nevšedné dekorácie? Kuchynské panely na skle pomôžu vdýchnuť vášmu interiéru charakter, čo vzbudí obdiv členov domácnosti a hostí. Už vás nebavia stále rovnaké, strohé kuchynské dekorácie? Vystúpte z davu a vyberte si vlastný módny doplnok. Kuchynský panel je dobrou a výhodnou investíciou na dlhé roky.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená