fbpx

Jarné sklenené obrazy do obývacej izby

Módne dekorácie interiérov

A čo najviac letí, je výzdoba, ktorá je v súlade so súčasnými trendmi. Jar sľubuje, že bude farebná a radostná, pretože žiarivé farby a kompozícia kvetín vstúpia do našich interiérov. Všetko má byť elegantné, ale aj dievčenské, romantické a vzdušné. Ostré kontrasty budú vítané, a preto bude grafika na vysokokvalitnom skle skvelou voľbou.

Stavte na farbu

Ak ste sa doteraz báli intenzívnych farieb v obývacej izbe, zabudnite na strach! Svieža kombinácia zelenej a žltej, oranžovej s krikľavo ružovou budú tento rok na jar v kurze. Vďaka tlači grafiky na vysokokvalitné sklo bude zachovaná intenzita odtieňov a obrazy budú krásnou a výraznou výzdobou vášho interiéru.

Kvetiny na stene

Až donedávna boli kvetinové kompozície vyhradené predovšetkým do spální mladých žien. Kvetinový dizajn skutočne zavádza určitú infantilnosť a dievčenský pôvab. Tentoraz budú veľké akvarelové púčiky kvetín prevládať medzi nástennými dekoráciami v celom dome. Jemnosť a elegancia, ktorá je skrytá v kombinácii pastelových farieb a kvitnúcich púčikov, si zaslúžila pozornosť a ocenenie interiérových dizajnérov. Zbaví sa kvetinová dekorácia infantilnosti? To budeme môcť s istotou povedať v budúcom roku.

Obrazy na skle sú vysokokvalitné výrobky

Obrazy na skle sú vyrobené z tvrdeného skla, ktoré je odolné voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu. Sklo sa čistí veľmi jednoducho, stačí obrazy z času na čas utrieť vlhkou handričkou, aby ste sa zbavili prachu a odtlačkov prstov. Výrobky z tvrdeného skla sú originálnym nápadom na výzdobu kuchyne, obývacej izby a pracovne. Sklenené dekorácie zaručujú dlhodobú životnosť.

Grafika na skle je výzdobou budúcnosti

Klasické obrazy neumožňujú inovatívne riešenia, ako sú ľubovoľné kresby na skle, vzory a farby. Nie sú príliš ergonomické, sú menej kompaktné a ľahko sa poškodia. Na rozdiel od tých klasických nevyžadujú obrazy na skle umiestnenie do ťažkých rámov, sú oveľa ľahšie, odolnejšie a ich montáž trvá len malú chvíľku. Ich cena je tiež oveľa nižšia ako cena obrazov maľovaných na plátne. Našli ste chybu v článku? Napíšte nám o nej: info@slovakon.sk