fbpx

Staraj sa o imunitu – Dvakrát ti to vráti

Ľudský organizmus je unikátnym dielom. Aby však fungoval na sto percent, musíme sa oň poctivo starať. Sám o sebe má síce schopnosť obrany voči agresívnym ochoreniam, no bez našej pomoci imunita ako hodinky nefunguje. Porozumieť jej je ten najlepší spôsob ako si ju udržať a chrániť. Preto sme sa snažili v tomto článku nájsť najkvalitnejšie spôsoby, ako dopĺňať vitamíny a tak posilniť imunitný systém.

Suplementácia

V záujme nášho zdravia by sme mali vykonávať prevenciu, vďaka ktorej nás oslabenie imunity neprekvapí ani v jesennom či v nadchádzajúcom zimnom období. Lekárne sú plné voľno predajných vitamínov v rôznych cenových reláciách. Odporúčame však prečítať si o daných vitamínoch viac a skúsiť sa zamerať na prírodné formy.

Internet ponúka veľkú škálu online obchodov, kde si o vitamínoch a zloženiach daných produktov viete prečítať viac. Myslíme si, že investícia do zdravia je jednou z najdôležitejších a preto odporúčame, aj napriek vyššej cene, skúsiť čisto prírodné a vegánske vitamíny, ktoré sú získavané ekologickou formou. Jednou z možností je využívanie produktov z radu Viridian, ako sú Balanced Zinc Complex, Ester-C, B-Complex B12 High Twelwe® alebo High Potency Magnesium.

 

Na čo nám slúži Zinok?

Balanced Zinc Complex je vhodné užívať nielen ak chcete preventívne podporiť svoj imunitný systém. Po prípravku môžete siahnuť aj pri kožných problémoch, ako sú  ekzémy či akné, ak potrebujete podporiť funkciu prostaty či pankreasu, alebo dokonca pri pooperačnej regenerácii. Zloženie obsahujúce vysoko využiteľnú chelátovanú formu zinku v kombinácii s meďou a vitamínom A vám zaručí posilnenú obranyschopnosť aj v náročnejšom období vášho života.

Prečo Ester-C?

Imunitu a bunky si pred oxidatívnym stresom ochránite aj prostredníctvom vitamínu C s neutrálnym pH, skoncentrovanom v tabletách produktu Ester C. Ester-C je pH neutrálnou formou vitamínu C, v ktorej je vitamín C tlmený, aby bol šetrnejší k žalúdku predovšetkým pri vyššom dávkovaní. V tejto forme sa vitamín C vstrebáva rýchlejšie a účinkuje dlhšie ako bežný vitamín C. Ak toho máte na pleciach momentálne veľa, pomôže tiež pri únave a vyčerpaní.

Ako vplýva nedostatok vitamínu B na imunitný systém?

Vitamíny B majú v tele mnoho rôznych funkcií. Je dokázané, že podporujú premenu potravy na energiu a tým znižujú pocity únavy. Únavu, úzkosť a depresie dokáže spoľahlivo potlačiť B-Complex B12 High twelve.  Výrobok od Viridianu je komplexom vitamínov skupiny B, ktorý ocenia predovšetkým ľudia s poruchami imunity, metabolizmu ale aj spánku.

Magnézium – dôležitý vitamín pre každého športovca

Produkt High potency magnesium je skvelou podporou imunitného systému a taktiež podporou organizmu pri nadmernej telesnej aktivite. V každej kapsule obsahuje vysokú dávku horčíka, ktorý je jedným z najdôležitejších minerálov prospešných pre človeka. Kvôli jeho momentálne klesajúcemu obsahu v plodinách ako sú zelenina, oriešky či obilniny je stále dôležitejšie dopĺňať ho do organizmu prostredníctvom prírodných suplementov. Pomoc horčíka ocenia najmä osoby vystavené nadmernej fyzickej námahe alebo hektickému životnému štýlu.

Prečo sme sa rozhodli pre značku Viridian?

Jednou z kľúčových zásad Viridianu je čerpať aktívne zložky v produktoch z plodín od miestnych farmárov a výrobcov. Vďaka tomu majú stopercentný prehľad o celom procese výroby a môžu sa tak zaručiť za dokonalú kvalitu svojich výrobkov. Produkty neobsahujú žiadne konzervačné prostriedky, umelé farbivá a ani geneticky modifikované či ožarované zložky. Absencia  prvkov živočíšneho pôvodu z nich robí výrobky vhodné aj pre vegánov.

Našli ste chybu v článku? Napíšte nám o nej: info@slovakon.sk