fbpx

Služba založenia s.r.o. a virtuálne sídlo uľahčia začiatky podnikania

Čo je potrebné k založeniu vlastnej firmy a začatiu podnikania? Chcelo by to samozrejme nejaký podnikateľský plán. Prípadne mať detailnejšie naplánované aspoň prvé kroky.

Nestrácajte čas behaním po úradoch. Nechajte si s.r.o. založiť

A okrem toho? Množstvo času stráveného na úradoch. Alebo nie? Rozhodne nie! Pri prípravách vlastného podnikania musíte zabezpečiť a myslieť na množstvo vecí, tak prečo si neuľahčiť to, čo sa uľahčiť dá?

Napríklad samotné zakladanie s.r.o. To môžete v podstate celé nechať na niekoho iného. Ako? Tak, že si vlastnú s.r.o. necháte založiť. Vyhnete sa zdĺhavým vybavovačkám, ktoré by ste inak museli absolvovať samostatne.

Budete sa tak môcť venovať ďalším prípravám na podnikanie. Určite ich bude dosť na to, aby ste sa nenudili. A môžete sa spoľahnúť, že do dvoch týždňov budete mať svoju vlastnú s.r.o. zaregistrovanú.

Autor: Anel Alijagic / Shutterstock.com

Vyberte si vhodné sídlo

Jednu vec týkajúcu sa zakladania vašej s.r.o. však predsa len budete musieť urobiť. Rozhodnúť sa, kde bude sídliť. Alebo presnejšie povedané aká adresa bude zapísaná ako sídlo vašej s.r.o. Pokiaľ predmet vášho podnikania vyžaduje, aby ste mali reálne priestory, potom je to zrejme jasné.

Nie vždy sú však reálne priestory nutné. Minimálne nie v začiatkoch. Potom máte v podstate dve možnosti (ak nerátame možnosť, že si budete nejaké reálne priestory zháňať aj keď podnikať môžete prakticky z domu).

Prvou možnosťou je, že si ako sídlo zvolíte adresu vášho trvalého pobytu. To však nevyhovuje každému. Je tu tak aj druhá možnosť, ktorou je výhodné virtuálne sídlo. Takéto virtuálne sídlo si môžete jednoducho prenajať za minimálny poplatok. A to aj v prípade zvolenia si virtuálneho sídla na lukratívnej adrese, čo prospieva k dobrému imidžu vašej firmy.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená