fbpx

Zásnubný prsteň s jedným diamantom, to je nestarnúca klasika

Zrejme by ste len ťažko hľadali mladé dievča, ktoré nemá vysnívaný ideálny zásnubný prsteň. Predsa len, keď pred ženu pokľakne muž so zásnubným prsteňom, je to pre ňu v dovtedajšom živote ten najdôležitejší šperk. A to aj ak má doma šperkov mnoho.

Módne trendy prichádzajú a odchádzajú, ale takéto prstene sú populárne už roky

V súčasnosti nie je problém vybrať zásnubný prsteň. Krásne zásnubné prstene s diamantom sa vyrábajú v prevedeniach od výmyslu sveta, takže fantázii sa medze naozaj nekladú. Ak niečo obmedzuje výber, tak je to skôr cena, keďže je pochopiteľné, že extravagantnejšie prstene s väčšími drahými kameňmi budú mať aj vyššiu sumu na cenovke.

Avšak žien, ktoré túžia po extravagantnom zásnubnom prsteni, je menšina. Väčšina má vysnívanú dlhoročnú klasiku, prsteň s jedným diamantom. Keď sa povie zásnubný prsteň, väčšina žien (a aj mužov) si predstaví práve takýto prsteň.

Úprimne, čo sa týka zásnubných prsteňov s jedným diamantom ani si nevieme predstaviť, že by niekedy vyšli z módy. Takéto prstene sú nadčasovými kúskami, ktoré síce počas niektorých rokov môžu trochu ustúpiť módnym trendom, ale pretrvajú a vždy sa vrátia na vrchol pomyselného rebríčka obľúbenosti zásnubných prsteňov.

Autor: Syda Productions / Shutterstock.com

Biele zlato sa hodí ku všetkému

Takýto prsteň je aj dobrou „stávkou na istotu“ pre pánov, ktorí si nie sú istí vkusom ich polovičky. A keď naviac vyberiete spomedzi zásnubných prsteňov z bieleho zlata, máte takmer 100% istotu, že sa vašej budúcej manželke zapáči. Prstene z bieleho zlata sa totiž dobre kombinujú zrejme s akýmikoľvek outfitmi a tak sa jej hodí naozaj ku všetkému.

Samozrejme takéto prstene nájdete aj v prevedení v „klasickom“ žltom zlate, či netradičnejšom ružovom, ale ak sa obzeráte po zlate v týchto farbách, bolo by dobré si byť istý vkusom svojej partnerky. Niežeby takéto zlato nebolo krásne, ale predsa len sa jej nemusí hodiť k jej štýlu.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená