fbpx

Najnovšie tipy pre zútulnenie vašej obývačky

Obývačka, nazývaná aj obývacia miestnosť, je častokrát tou najviac využívanou a navštevovanou izbou v celom byte či dome. Aby ste sa v nej však cítili príjemne, je dôležité si ju vedieť poriadne zútulniť. S tipmi, ktoré vám nižšie prinesieme to zvládnete ľavou zadnou.

O obývačke sa v rôznych magazínoch či fórach zaoberajúcich sa bývaním hovorí, ako o jadre celej domácnosti.

Práve táto miestnosť totiž vytvára atmosféru vašeho príbytku a vytvára z obyčajného bytu či domu skutočný domov.

Tento domov pomáhajú vytvoriť aj rôzne doplnky či nábytok, ktorý by vám v obývačke nemal chýbať.

My, sa dnes pozrieme na tie najnovšie tipy, ktoré vám obývaciu miestnosť môžu zútulniť.

Zdroj obrázku: New Africa / Shutterstock.com

Správna sedačka

To, že sedacie súpravy tvoria neodmysliteľnú časť obývačky už vie každý. Ako však tieto sedačky nakombinovať tak, aby ladili s celkovým interiérom už dokáže len málokto.

Najnovším trendom v oblasti sedačiek, no nielen tých, je ladenie nábytku do sivej farby v kombinácii so živými farbami ako horčicová, zelená či žltá.

Práve tieto kombinácie vám totiž dokážu vytvoriť kontrast, ktorý zaujme nielen vašu návštevu, ale dodáva harmóniu celej miestnosti.

Nepreháňať to s úložným priestorom

V minulosti sme mohli v obývacích izbách nájsť veľké množstvo skríň, keďže bolo potrebné vytvoriť skutočne veľký úložný priestor.

Ľudia aj pri bývaní však čoraz viac preferujú minimalizmus, a preto ani s rozmernými komodami by ste to v obývačke nemali preháňať.

Vyskúšajte úložné boxy

Ak už však dostatok úložného priestoru predsa len potrebujete, skvelou alternatívou sa vám môžu stať takzvané úložné boxy a organizéry.

Ide o praktické, častokrát látkové krabice či košíky, do ktorých viete uskladniť svoje deky, vankúše a jednoducho veci, bez ktorých si obývaciu izbu neviete predstaviť.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená