fbpx

TOP 5 fitness centier v Bratislave

Po vianočných sviatkoch mnohí z nás zatúžia dať sa opäť do formy. Okrem zdravej stravy je pre našu vitalitu nevyhnutné aj pravidelné cvičenie. Nie každý má na to vhodné podmienky doma, a preto je lepšie cvičiť v moderných fitness centrách pod dohľadom a v príjemnej spoločnosti. Úžasne tak môžete naštartovať svoju kondíciu aj v jednom z najlepších fitness centier v našom hlavnom meste. Stačí si len vybrať!

Fit&Co

Táto relaxačno-športová zóna doslova ponúka svojim zákazníkom spojenie príjemného s užitočným. Návštevníci sa môžu tešiť na krásny výhľad na Dunaj, Námestie Eurovea a SND. Radosť cvičiť podporuje aj jedinečná možnosť vytrvalostného a silového cvičenia pri tých najlepších audiovizuálnych prvkoch. Z ponuky služieb upriamujeme pozornosť na skupinové cvičenia, wellness zónu a masáže.

Viac o ponuke No. 1 fitka v Bratislave sa dozviete tu: Fit&Co

Golem Relaxx

Nespornou výhodou je, že s Golem passom máte aktuálne možnosť neobmedzeného počtu vstupov na 31 dní, a to bez akejkoľvek viazanosti či zmlúv. Rezervácie si vybavíte online, takisto môžete požiadať o individuálny tréning na mieru. V prevádzke je aj wellness, bazén central, masáže a squash. Veľmi obľúbené sú tu aj detské pohybové kurzy.

Viac o ponuke No. 2 fitka v Bratislave sa dozviete tu: Golem Relaxx

SiClub 

Ak vám nejde len o znižovanie mier a nárast bicepsov, zapojte sa do tohto jedinečného programu vzdelávania a cvičenia zároveň. Máte chuť prepájať pohyb so zábavou, pociťovať príval pozitívnej energie od nôh až po vlastný mentálny rozvoj? Vďaka špecialistom sa tu dozviete, že cvičenie môže byť skvelou terapiou, konzultáciou a nielen „suchým trápením“.

Viac o ponuke No. 3 fitka v Bratislave sa dozviete tu: SiClub

Aircraft sporthouse

Mottom tejto športovej a relaxačnej zóny je, že cvičenie neznamená len zodvihnúť činky, ale prekonávať samých seba. Podľa skúsených trénerov by ste mali začínať v kardio zóne a postupne podporovať krvný obeh a činnosť srdca. Okrem základnej výbavy vo wellness zóne tu nájdete aj ochladzovací bazén a odpočiváreň.

Viac o ponuke No. 4 fitka v Bratislave sa dozviete tu: Aircraft sporthouse

CityFitness

V tomto fitness centre vám garantujú, že tu si na svoje prídu všetci. Okrem komplexného programu na mieru môžete požiadať aj o fyzioterapiu či nechať si poradiť v predajni na výživné doplnky k strave a nápoje vhodné k cvičeniu. Dostupný je detský kútik a v celom priestore sú hygienické štandardy na vysokej úrovni.

Viac o ponuke No. 5 fitka v Bratislave sa dozviete tu: CityFitness

Našli ste chybu v článku? Napíšte nám o nej: info@slovakon.sk

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená