fbpx

Aj objednanie k lekárovi môže byť jednoduché a rýchle

Každý je rád, keď vďaka dobrému zdravotnému stavu nemusí pravidelne „behať“ po doktoroch. Avšak zdravotným problémom sa nedá vyhýbať neustále a každý občas potrebujeme lekársku pomoc.

Dovolať sa lekárovi nedá a na osobné objednanie nemáte čas?

Áno, sú ľudia, ktorí sa z nepochopiteľných príčin vyhýbajú návšteve lekára aj keď majú vážnejšie problémy, ale často je problém skôr opačný a teda je takmer nemožné sa v skorom termíne dostať k lekárovi aj pri najlepšej možnej snahe. Obzvlášť ak sa potrebujete objednať k nejakému špecialistovi, napríklad na ORL v Nitre.

V prvom rade potrebujete termín a dovolať sa vyťaženému lekárovi, to je často nadľudský výkon. Pri nedostatku niektorých špecialistov v rôznych lokalitách Slovenska sa niet čomu čudovať, ale to nič nemení na fakte, že pre pacienta je to veľká komplikácia.

Čo teda ostáva? Ísť sa objednať osobne? Pokiaľ lekár ordinuje, určite vám nejaký termín dá, ale veď vy predsa musíte chodiť do práce a nemôžete vysedávať v čakárni len kvôli tomu, že sa potrebujete objednať.

Zdroj obrázka:
Autor: Have a nice day Photo / Shutterstock.com

Nie je nič jednoduchšie ako objednať sa k lekárovi online. Pre vás aj pre lekára

Existuje však aj ďalšia možnosť ako sa objednať k lekárovi a to dokonca z pohodlia domova a aj vtedy ak lekár práve nemá čas, aby hneď riešil objednávanie ďalších pacientov. Na mysli máme objednanie k lekárovi online.

Ak ste niekedy v živote niečo objednávali cez internet, určite zvládnete sa online objednať k lekárovi. Jednoducho si na portáli, cez ktorý sa budete objednávať, vyhľadáte lekára podľa mena, špecializácie alebo podľa mesta.

Keď si zvolíte lekára, zobrazia sa vám voľné termíny. Stačí si teda vybrať dátum a čas, ktorý vám z ponúkaných termínov najviac vyhovuje. Samozrejme, ešte zadáte svoje kontaktné údaje a odošlete rezerváciu.

Následne rezerváciu potvrdí lekár a vás o potvrdení vášho termínu informuje e-mail. Pre vás aj pre lekára je takéto objednávanie výhodné v tom, že vy sa môžete objednať kedykoľvek a taktiež sa lekár vašou rezerváciou nemusí ihneď zaoberať ak práve vyšetruje iného pacienta. Jednoducho ju potvrdí akonáhle bude mať možnosť.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená