fbpx

Účinná metóda, ktorá vám pomôže ak to u vás v spálni nefunguje

Sex patrí ku každému vzťahu. A rovnako ako pri akejkoľvek inej „súčasti“ vzťahu aj problémy v posteli môžu ohroziť celý vzťah. Nemusí to však byť o nezhodách medzi partnermi, ale príčina môže byť v nejakom zdravotnom probléme.

Dôležitá je príčina

Častým problémom je mužská neschopnosť dosiahnuť a udržať si dostatočnú erekciu potrebnú na to, aby si so svojou partnerkou mohli dostatočne užiť intímne chvíle. Áno, naozaj je to častý problém, ktorým trpia milióny mužov. Len sa s tým málokto zdôverí, preto v prípade, že sa to týka aj vás, môžete mať pocit, že ste v širokom okolí jediný. Nie je to však tak.

Pri erektilnej dysfunkcii je v prvom rade potrebné poznať jej príčinu. Tú najspoľahlivejšie určí urológ, takže otáľať s odbornou pomocou rozhodne nie je na mieste. Áno, ide o chúlostivý problém, ale chcete sa ho predsa účinne zbaviť, no nie?

Zdroj obrázka:
Autor: VGstockstudio / Shutterstock.com

Šesť štvrťhodinových ošetrení a opäť si môžete váš vzťah naplno užívať

Jednou z častých príčin poruchy erekcie je obmedzený prítok krvi. Vtedy hovoríme o vaskulárnej, respektíve cievnej erektilnej dysfunkcii. Aj keď sa to môže javiť ako zložitý problém, v súčasnosti existuje minimálne jedno efektívne riešenie.

Týmto riešením je inovatívna mimotelová terapia rázovými vlnami. Ide o bezbolestný zákrok, pri ktorom nie je potrebná anestéza ani rekonvalescencia. Takéto ošetrenie uvoľňuje a spriechodňuje cievy krvného riečišťa a stimuluje tvorbu nových, čím priamo odstraňuje problém vaskulárnej erektilnej dysfunkcie. Riziko je nulové, keďže táto metóda nemá žiadne vedľajšie účinky.

Jedinou „nevýhodou“ je, že to nejde hneď. Aj keď jedno ošetrenie trvá len zhruba 15 minút, vo väčšine prípadov bude potrebné ich absolvovať 6. Avšak vzhľadom na ich krátky čas a na to ako sa vo výsledku zlepší kvalita vášho vzťahu, to nie je žiaden zásadný problém.

1 Komentár

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená