fbpx

Trendy v líčení na sezónu jar 2020

Jarné líčenie by sa bez ohľadu na rok v kalendári malo vyznačovať príjemnou hrou farieb, najlepšie v svetlých odtieňoch a bez výrazných kontúr. Dobrou správou je, že dokým v zime vládli v líčení prísne geometrické línie a sýte farby. Počas jari vám skrášľovanie nezaberie pred zrkadlom až tak veľa času.   

V kurze budú prirodzené, nude odtiene, tzv. nahé líčenie. Pri výbere farieb zabudnite na to, že efekt v líčení dosiahnete len výraznou červenou či fialovou. Dá sa to docieliť aj šťavnatým leskom na pery či balzamom s jemným farbením. Takisto to platí aj pri práci s make-upom, výberom manikúry či pri úprave vlasov.

Výraz v líčení dosiahnete nie hrubou vrstvou tekutého mejkapu, ktorý vám nevzhľadne oddeľuje oblasť tváre od krku, ale jemným tónovaním a kontúrovaním za pomoci bronzeru v oblasti lícnych kostí. Na tie si počas tohtoročnej jarnej sezóny nenanášajte ani priveľa červenej, ale mladistvé líca vytvorí aj efekt ružovej. Hlavne s mierou a opatrne! Nehanbite sa ani za pehy, ktoré vám povyťahujú prvé slnečné lúče. Buďte také, aké ste a svoju prirodzenú krásu len zvýrazňujte.

Sýtym, tmavým a zemitým odtieňom povedzte NIE! V kurze budú až do letnej sezóny pastelové a neónové farby

Ako sme už naznačili, rúže vystriedajú lesky na pery a pri výbere gélovej manikúry upriamte pozornosť na odtiene marhuľovej, ružovej či žltej.

Na nechty aplikujte čo najmenej flitrov, ozdôb a vyhýbajte sa umelým nechtom. Vítajte jar v jednoduchých účesoch, ako sú drdole, vrkoče alebo si za pár minút vytvarujte jemné kučery a nechajte svoje vlasy voľne dýchať!

Našli ste chybu v článku? Napíšte nám o nej: info@slovakon.sk

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená