fbpx

Moderné doplnky, ktoré umožňujú žiť pohodlnejší, zábavnejší a spoľahlivejší život

V dnešnom svete módy aj zábavy je technológia neodmysliteľnou súčasťou nášho každodenného života. V mnohých smeroch sú však rôzne moderné zariadenia natoľko technicky prepracované a vyspelé, že okrem zábavy sa dokážu postarať aj o naše zdravie.

Ktoré doplnky to sú a svojím prepojením štýlu a špičkovej technológie nám umožňujú žiť pohodlnejší, zábavnejší a spoľahlivejší život?

Dámske Smart hodinky: Štýl a funkčnosť na vašom zápästí

Dámske smart hodinky sú viac než len bežné zariadenia na sledovanie času. Naopak, spájajú v sebe klasický dizajn s pokročilými technologickými funkciami.

S dámskymi smart hodinkami môžete sledovať svoj denný aktivity, monitorovať svoje zdravie a byť v spojení so svojím smartfónom. Mnohé majú v systéme zabudovaný GPS lokátor a kompas. Najnovšie modely sa dokonca dajú ovládať aj v rukaviciach, čo oceníte nielen v zime.

Zdroj obrázkov: muse studio/Shutterstock.com

Zdroj obrázkov: muse studio/Shutterstock.com

Okrem toho môžete prispôsobiť alebo zmeniť ich vzhľad rôznymi náramkami a ciferníkmi, čím vyjadríte svoj osobný štýl.

Zabudované a technicky vyspelé senzory v hodinkách dokážu monitorovať váš zdravotný stav a sledovať fyzickú aktivitu. Najlepšie modely dokonca vedia plne nahradiť mobil. Okrem toho nájdete vďaka nim na svojom zápästí aj kalkulačku, tlačidlo tiesňového volania, e-mailovú schránku, hudbu, webový prehliadač, kalendár alebo merač tlaku, a to všetko pri vysokej vodotesnosti systému (až do 10 ATM) a dlhej životnosti batérie.

Smart TV pre zábavu s vysokým rozlíšením

Smart TV je zasa revolúciou vo svete televízneho zážitku. Ide o moderné televízory, ktoré nie len pasívnymi príjemcami obsahu, ale aj aktívnymi zariadeniami na prezeranie internetu, streamovanie videí a hranie hier.

Zdroj obrázkov: REDPIXEL.PL/Shutterstock.com

Zdroj obrázkov: REDPIXEL.PL/Shutterstock.com

So Smart TV môžete sledovať svoje obľúbené filmy a seriály na službách ako Netflix, YouTube alebo Disney+. Okrem toho sa dá s týmito systémami prehliadať internet, streamovať hudba a surfovať na sociálnych sieťach, všetko z pohodlia vašej obývacej izby.

Svoje smart hodinky môžete zosynchronizovať so Smart TV a ovládať tak obsah na televízore pomocou svojho zápästia. Vytvoríte si tak ideálne spojenie pre rýchly prístup k informáciám a zábave.

Či už ste teda zaneprázdnenou profesionálkou alebo modernou ženou, ktorá oceňuje kombináciu štýlu a technológie, dámske smart hodinky so Smart TV sú spoľahlivé nástroje na zvládnutie dnešného hektického sveta.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená