fbpx

Najmodernejšie farby búnd na sezónu jeseň-zima 2023

Jeseň a zima sú časom, keď v našom šatníku začínajú hrať dôležitú úlohu bundy. V tejto sezóne ako milovníci módy nemusíte byť obmedzení len na klasickú čiernu alebo bezpečnú sivú. Značka TATUUM ponúka rozmanité farby a štýly, ktoré vám umožnia cítiť sa výnimočne a moderne.

Farby jesene podľa TATUUM

Majnovší sortiment na stránke značky TATUUM na jeseň 2023 ukazuje, že sezóna búnd bude patriť farbám ako hlboká bordová, teplá hnedá alebo elegantná kaki. Nemôžeme tiež zabudnúť na bundy v odtieňoch sivej, ktoré ľahko prispôsobíte rôznym štýlom.

Elegantné štýly pre dámy

Ak hľadáte elegantný vzhľad, dámske zimné bundy v odtieni bordovej budú vynikajúcou voľbou. Skombinujte ich s čiernou sukňou a blúzkou v jemnej, svetlej farbe. K tomu čižmy na nízkom opätku a hotovo! Takýto outfit bude praktický a mimoriadne štýlový.

Zdroj: TATUUM

Casual s nádychom triedy

Bundy v odtieni kaki sa skvele hodia k neformálnemu štýlu. V kombinácii so svetlými džínsami a bielym tričkom od TATUUM vytvárajú uvoľnenú, ale veľmi modernú dvojicu. Nezabudnite na doplnky, ako teplý šál alebo moderná kabelka.

Zimné must-have

Nemôžeme zabudnúť na univerzálnosť čiernej farby. Bundy v tejto farbe sú absolútnym must-have každého šatníka. Skombinujte ich s tmavými nohavicami a klasickou blúzkou, a budete pripravená na každú príležitosť – od obchodného stretnutia po večeru v reštaurácii.

Teplá a pohodlná hnedá

Teplé hnedé odtiene sú farbami, ktoré vždy prinesú do outfitu trochu tepla a pohodlia. Bundy v tomto odtieni sa osvedčia počas rodinných prechádzok aj na nákupoch. Je dobré ich kombinovať s voľným svetrom a svetlými nohavicami pre kontrast a rovnováhu.

Quiet Luxury – trend, ktorý je dobré poznať

Nemôžeme zabudnúť na trend, ktorý už nejaký čas naberá na sile, a tým je Quiet Luxury. V tejto súvislosti je dobré venovať pozornosť bundám v striedmych, elegantných farbách, ktoré sú priamo vytvorené pre ženy, ktoré si vážia subtilitu a klasiku v móde.

Výber správnej bundy na jeseň a zimu 2023 nemusí byť ťažkou úlohou. Vďaka bohatej ponuke značky TATUUM každá žena nájde niečo pre seba, nezávisle od individuálnych preferencií alebo príležitosti. Nebojte sa farieb a experimentujte s rôznymi štýlmi, aby ste zdôraznili svoju osobnosť a jedinečnosť.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená