fbpx

Kam na veľkonočný wellness pobyt? Máme odpoveď.

Ani sa nenazdáme a máme tu veľkonočné sviatky. Obdobie šibačiek, oblievačiek a iných tradícií, rovnako ako rodinných návštev. Zároveň však veľkonočné sviatky predstavujú predĺžený víkend a to dokonca o dva dni.

Tradícia kúpeľníctva vám bude zárukou.

To, že Veľká noc je aj o predĺženom víkende, množstvo ľudí využíva aj na relax a oddych v podobe príjemného pobytu. Môžete si tak oddýchnuť a ešte aj ušetriť dovolenku v práci. Ak si príliš striktne nezakladáte na tradíciách, čo takto si vyraziť na nejaký wellness pobyt?

Že neviete kam? Vyskúšajte pekný Hotel Park Piešťany. Keďže Piešťany sú tradičné kúpeľné mesto, určite vás neprekvapí, že pobyty v tomto hoteli sa točia hlavne okolo wellness procedúr, ktoré nielen uvoľnia, ale aj posilnia váš organizmus. Absolvovanie takéhoto pobytu tak nikdy nie je na škodu. A nezáleží na tom, aká veková kategória ste, o zdravie je potrebné sa starať v každom veku.

Autor: Masarik / Shutterstock.com

Zrelaxujete a zároveň urobíte niečo pre svoje zdravie.

Do ponuky lákavých wellness pobytov v Piešťanoch, ktoré ponúka Hotel Park, pribudol aj veľkonočný pobyt. Ak teda rozmýšľate o nejakom pobyte počas Veľkej noci, už viac nemusíte rozmýšľať a môžete si pobyt rovno rezervovať.

Čo vás tu čaká? V prvom rade komfortné ubytovanie s polpenziou. Naviac na Veľkonočnú nedeľu vás čaká slávnostná večera. A welcome drink pri ubytovaní sa sme už spomínali? Že nie? Tak teraz už o ňom viete.

Okrem toho, čo Hotel Park svojim ubytovaným hosťom ponúka bez ohľadu na to, aký pobyt si zvolia, čiže voľný vstup do bazéna a fitka, župan na izbe a WiFi v celom hoteli, získate v cene aj štyri procedúry. Ktoré sú to? Klasická masáž, oxygenoterapia, jedna procedúra z trojice hydromasážna vaňa/perličkový kúpeľ/sírny kúpeľ a elektroterapia podľa diagnózy. Samozrejme, v prípade záujmu si môžete doobjednať ďalšie procedúry so zľavou.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená