fbpx

Ako zarábať peniaze online

Od online pokru až po predaj vašej zbierky tenisiek sa objavuje množstvo spôsobov na „rýchlo pečených milionárov“. Pravdou je, že existujú aj skutočné spôsoby, ako zarobiť peniaze online – tak ako to robia milióny ľudí každý deň. Od digitálnych nomádov na voľnej nohe, cez pútavých obchodníkov až po rastúcich podnikateľov, existuje veľa podnikateľských nápadov, ktoré si môžete vyskúšať doma a potrebujete len notebook a internetové pripojenie. Poďme teda na to – ako zarobiť peniaze online … skutočným spôsobom.

1. Dropshipping

 Podľa Google Trends popularita dropshippingu rastie rýchlo, čo zdôrazňuje jeho životaschopnosť ako spôsobu zarábania peňazí online. Dropshipping je obchodný model, v ktorom predávate produkt zákazníkovi, ale dodávateľ produkt skladuje, balí a dodáva vašim zákazníkom vo vašom mene.

Vďaka Oberlo máte prístup k miliónom produktov, ktoré môžete pridať do svojho obchodu. Oberlo vám tiež umožňuje posielať dodávateľom podrobnosti o zákazníkoch iba niekoľkými kliknutiami namiesto toho, aby ste robili prácu sami.

2. Zarábajte s affiliate marketingom

Affiliate marketing je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako zarobiť peniaze online. Affiliate marketing vám umožňuje zarobiť si na živobytie propagáciou iných značiek. Ak ste dôvtipný obchodník, môžete získať províziu z predaja propagáciou maloobchodných produktov, softvéru, aplikácií a ďalších.

Aj keď sa vám provízia môže javiť ako malá, nezabudnite, že môžete byť pridruženým obchodníkom pre niekoľko značiek a do jedného blogového príspevku môžete zahrnúť niekoľko pridružených odkazov.

3. Spustite kanál YouTube

Liga YouTube odhalila najlepšie platených YouTuberov v roku 2020. Prvé miesto patrí šesťročnej Nikite a jej štvorročnému bratovi. Dvojica Vlad a Nikita zarábajú 312 300 dolárov za každé video. Detský kanál s viac ako 34,5 miliónmi predplatiteľov umožňuje bratom rozbalovať hračky, hrať sa s nimi a rozprávať príbehy. Zábavka, ktorá vedie Vlada a Nikitu k zárobkom neuveriteľných 64 miliónov dolárov.

Váš kanál YouTube by sa mal sústrediť na jednu oblasť, aby ste si mohli vytvoriť silné a verné publikum. Môžete napríklad vytvárať návody na líčenie, streamovať videohry, recenzovať produkty, učiť zručnosti, vytvárať žartovné videá alebo čokoľvek iné, o čom si myslíte, že by tu bolo publikum.

Tajomstvom zárobku na YouTube je vytváranie obsahu, ktorý ľudia chcú, ktorý vzdeláva alebo baví. Môžete použiť nadpis, ktorý je clickbait, aby ste nalákali ľudí na sledovanie, alebo môžete použiť kľúčové slová, ktoré sú optimalizované pre vyhľadávanie na YouTube. Po dosiahnutí medzníka 1 000 odberateľov môžete svoj kanál oficiálne speňažiť pomocou reklám na YouTube.

4. Publikujte elektronickú knihu

S Amazon KDP nebolo nikdy jednoduchšie vydať e-knihu. Všetko, čo musíte urobiť, je napísať ebook, naformátovať ho, vytvoriť obal ebooku, publikovať a propagovať ho. Môžete sa rozhodnúť, či si na svoje e-knihy najmete spisovateľa, grafického dizajnéra, ktorý vám obal navrhne, alebo freelancera, ktorý vám e-knihu naformátuje, aby ste si minimalizovali prácu, ktorú do nej musíte vložiť. Najlepšie je, ak sa zameriate na kľúčové slová založené na populárnych vyhľadávaniach na Amazone.

5. Zvážte Freelancing

Najjednoduchší spôsob, ako zarobiť peniaze online, je zobrať si svoje súčasné zamestnanie z kancelárie od 9 do 5 a namiesto toho, to urobiť online. Napríklad, ak ste spisovateľ, administratívny asistent, grafický dizajnér, učiteľ, vývojár atď., Môžete ponúkať rovnaké zručnosti a nájsť online klientov, ktorí ich hľadajú. Platforiem je viac:  Upwork, Toptal, Elance,…

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená