fbpx

Aj pomocou tričiek s potlačou dokážete vyčarovať skvelé outfity

Aj ak patríte k milovníčkam módy a na svojich každodenných outfitoch si dávate záležať, aby ste vyzerala vždy čo najlepšie, určite neraz zatúžite po jednoduchosti a pohodlí. A preto má každá žena vo svojom šatníku aj zásobu jednoduchých tričiek s krátkym rukávom.

Pohodlie a univerzálnosť? Tričko je ich zosobnením

Spomeniete si vôbec na obdobie, kedy by v móde neboli aspoň nejaké outfity s tričkami? My teda nie. Je to skrátka univerzálny kúsok oblečenia, ktorý si môžete obliecť na rande,  na rodinnú oslavu, s kamarátkami do mesta, na výlet do prírody a pokiaľ nie je od vás v práci vyžadovaný konkrétny dress code, tak aj do práce.

A vôbec nemusí ísť len o jednofarebné tričko. Štýlové dámske tričká s potlačou dokážu priniesť dávku originality aj do zdanlivo bežných outfitov. Stačí zvoliť správny motív, ktorý upúta a máte „zarobené“ na vytvorenie skutočne kreatívneho outfitu.

Autor: Maria Markevich / Shutterstock.com

Vtipné tričká nemusíte nosiť len doma

A nič nepokazíte ani keď zahodíte vážnosť a oblečiete si niektoré z vtipných tričiek, ktoré sa ako akékoľvek iné tričká s potlačou hodia takmer ku všetkému. Predstavte si ten kontrast, ktorý vytvoria s dámskym sakom, či s elegantnou sukňou. Takáto kombinácia zaujme aj sama o sebe.

A ak bude potlač na tričku naozaj trefná a výstižná, úspech máte zaručený. Svet módy v posledných rokoch praje takémuto miešaniu štýlov a často vznikajú kombinácie, ktoré sa stanú trendmi. Spomeňte si napríklad na dobu, keď sa na ženu v šatách a teniskách všetci zhrozene pozerali. A teraz? Je z toho štýlová kombinácia ženskosti a komfortu.

Preto skúste upustiť uzdu svojej fantázií, povyberajte si zo šatníka vaše tričká s potlačou a porozmýšľajte, s čím by sa dali kombinovať, aby ste vytvorila jedinečný outfit, ktorý upúta pozornosť kamarátiek, kolegov, či náhodných okoloidúcich. Určite budete mať z čoho vyberať.