fbpx

Adidas NMD — nechajte sa osloviť dokonalosťou

Technológie idú dopredu nielen vo svete elektroniky. Jedinečným príkladom pokroku vo svete tenisiek sú aj adidas NMD. Ešte ste ich nevyskúšali? Prezradíme vám, čím vás zaručene dostanú. Nezabudli sme ani na neodmysliteľný doplnok výbavy — batohy adidas, s ktorými si užijete v pohodlných teniskách na cestách veľa komfortu a zábavy.

Na beh aj do mesta

Adidas NMD vás oslovia pohodlnosťou a prepracovaným dizajnom, ktorému neodolá žiaden fanúšik módy. Tenisky adidas – NMD si môžete vybrať vo viacerých variáciách. K dispozícii je množstvo trendy farebných kombinácií aj rôzne typy zvrškov. Na svoje si tak príde naozaj každý. Zvoliť si môžete látkové modely aj zvršok z technického materiálu Primeknit. Tenisky sú vďaka nemu vhodné do chladnejšieho aj teplého počasia a v lete vás osloví ich priedušnosť.

Počuli ste už o technológii Boost?

Adidas NMD využívajú technológiu Boost, ktorá priniesla revolúciu do bežeckého sveta. Boost predstavuje špeciálnu medzipodrážku, ktorá sa skladá z tisícok drobných čiastočiek. Každý váš krok je vďaka tejto technológii plný energie a tenisky sa pre nohy stávajú maximálnou oporou.

Pri výrobe sa používajú expandované čiastočky termoplastického polyuretánu. Tie totiž vytvárajú uzatvorené bunky okolo malých vzduchových vačkov. Takto upravený materiál je známy pod skratkou TPU (expandovaný termoplastický polyuretán). Technológia Boost je preto nositeľom dokonalého komfortu a tlmenia nárazov pri každom nášľape.

Zdroj: Footshop.sk

Na ulicu aj do posilňovne

adidas – NMD si môžete obuť na každodenné aktivity, prechádzku do mesta a nestratia sa ani v posilňovni. Pre vysoký komfort nášľapu sú vhodné tiež na beh, nie však v náročnom teréne. adidas NMD sú k dispozícii v modeloch pre mužov aj ženy. Stačí si len vybrať, ktoré vás najviac zaujmú.

adidas batohy — viac ako módny doplnok

Kam si dať množstvo vecí, keď sa chystáte na výlet, do mesta či na tréning? K teniskám adidas neodmysliteľne patrí batoh rovnakej značky. adidas batohy ulahodia vkusu mužov aj žien.

V obchode Footshop.sk medzi nimi nájdete modely vhodné na notebook, praktické tašky a ľadvinky. Hľadáte radšej niečo cez plece? Potom sú práve pre vás pripravené skladacie a nákupné tašky adidas v ich nezameniteľnom dizajne.

Zdroj obrázka: Footshop.sk

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená