fbpx

Výborná lyžovačka v okolí Púchova

Do začiatku novej lyžiarskej sezóny už ostáva len niekoľko dní. Samozrejme, konkrétne dátumy začiatku sezóny sa budú líšiť v závislosti od konkrétneho strediska a snehovej nádielky, ale ak ste aktívnym lyžiarom, už sa vám to rozhodne blíži.

Príjemné ubytovanie v meste

Zvyknete počas zimy aj absolvovať nejaký „lyžiarsky“ pobyt? Ak áno, už ste určite rozmýšľali, ktorú lokalitu navštívite počas tejto sezóny. A my máme pre vás jeden tip. Čo takto si rezervovať útulné ubytovanie v Púchove?

Áno, sme si vedomí toho, že priamo v Púchove si nezalyžujete. Ale v okolí tohto mesta nájdete hneď niekoľko lyžiarskych stredísk, na ktorých si užijete lyžovačku bez más lyžiarov, ktoré určite poznáte z najznámejších stredísk našej krajiny.

Najskôr ale tip na ubytovanie. Je ním SISI Pension, ktorý vám poskytne príjemné a moderné ubytovanie v nadštandardne vybavených izbách a naviac za výhodnú cenu. V rámci ceny máte zahrnuté aj parkovanie pri penzióne, ktoré je monitorované kamerovým systémom. Ako sme už spomenuli, lyžovať budete chodiť do okolia Púchova, takže určite oceníte, že budete mať po príchode z lyžovačky vždy kam zaparkovať svoje auto.

Autor: deagreez / Stock.adobe.com

Trojica lyžiarskych stredísk neďaleko od mesta

A teraz už poďme k tým lyžiarskym strediskám v okolí Púchova. Medzi najpopulárnejšie z nich rozhodne patrí SKI Čertov. Vzdialené je necelú polhodinu od SISI Pension a verné svojmu názvu vám ponúka čertovsky dobrú lyžovačku na piatich zjazdovkách, z ktorých si vyberú tak začiatočníci ako aj nároční lyžiari.

SKI centrum Kohútka sa nachádza na hranici s Českou republikovu, resp. hneď za ňou. Je však len o niečo ďalej ako Čertov (pár minút jazdy autom naviac). Máte tu však dvojnásobný výber zjazdoviek, čo je taktiež zárukou skvelej lyžovačky bez ohľadu na úroveň vášho lyžovania.

Do tretice spomenieme ešte lyžiarske stredisko (z uvedenej trojice) najbližšie k Púchovu, ktorým je Dešná. Vzdialené od penziónu je len 20 minút jazdy autom a vyhľadávané je aj lyžiarskymi zájazdmi. Lyžovačku si tu však užijete aj ako jednotlivci.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená