fbpx

Sukňa alebo nohavice? Nemusíte sa riadiť len svojou postavou.

Aj keď kedysi ženy na nohavice ani nepomysleli a spodnú časť ich outfitov tvorili takmer výlučne sukne, už dávno neplatí, že nohavice sú len mužským odevom. Obzvlášť rôzne „legínoidné“ nohavice obtiahnutých strihov sú v súčasnosti medzi ženami veľmi populárne.

Puzdrová sukňa môže byť lepšou voľbou ako obtiahnuté nohavice.

Nejedna žena tak pri „skladaní“ outfitu rieši vážnu dilemu: obliecť si nohavice alebo skôr sukňu? Aj keď si možno niektoré ženy myslia, že veľa závisí od ich postavy a tvaru nôh, nemusí to tak byť.

Skutočnosť je taká, že na každý typ postavy sa dajú nájsť vhodné nohavice aj sukňa. A tak isto neplatí, že len ženy s dokonalými nohami si môžu dovoliť strihy sukní, či nohavíc, ktoré zvýraznia ich nohy.

Autor: Roman Samborskyi / Shutterstock.com

Ak napríklad nerada nosíte obtiahnuté nohavice kvôli tomu, že nemáte úplne rovné nohy, ale chcela by ste si obliecť niečo, v čom budete vyzerať atraktívne, je tu jedno riešenie. Sú ním puzdrové sukne po kolená. Takáto sukňa tento váš domnelý nedostatok prekryje a zároveň v nej budete vyzerať skutočne príťažlivo. Veď sa len skúste opýtať pánov na ich názor na puzdrové sukne. Nemusíte si teda zákonite dávať dlhú voľnú sukňu.

Ani zima nemusí byť prekážkou v nosení sukní, ale nohavice majú počas nej výhodu.

Samozrejme, v prípade, že ste so svojimi nohami spokojná, obtiahnutými dámskymi nohavicami rozhodne zabodujete. Zvýraznia vaše dolné partie a ukážete, že aj nohavice môžu vyzerať na žene naozaj príťažlivo.

To môžete využiť aj v zime, keďže počas chladných dní je jednoduchšie obliecť si nohavice ako kombinovať sukňu s teplými pančuškami, ktoré sú v takomto prípade nutnosť. V lete sa však situácia obracia.

Práve leto je obdobím, kedy ženy najčastejšie vyťahujú sukne zo skrine. Nemusia sa totižto potiť v dlhých nohaviciach, ale môžu „vyvetrať“ svoje nohy vďaka sukniam. Ak patríte medzi odvážnejšie dámy, je leto ideálnou príležitosťou na kratšie sukne, či dokonca minisukne.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená