fbpx

Potrebujete pracovníkov do pekárne? Obráťte sa na agentúru

Medzi najstaršie remeslá na svete patrí aj pekárstvo. A stále ide o remeslo, ktoré je absolútne nepostrádateľné. Ak však v tejto oblasti podnikáte, určite s nami budete súhlasiť v tvrdení, že nájsť kvalitných pracovníkov do pekárenskej výroby je naozaj náročná úloha.

Nájsť kvalitných pracovníkov vie byť veľký problém

Ak máte dlhodobý problém s hľadaním kvalitných zamestnancov do pekárenskej výroby, urobíte dobre ak sa obrátite na spoľahlivú personálnu agentúru. Bez ohľadu na to, či chcete zamestnancov do interného stavu, alebo vás budú zaujímať zamestnanci, ktorých vám môže agentúra prideliť formou personálneho leasingu (čo je ideálna voľba najmä pri krátkodobom navýšení objednávok).

Zárukou je, že pôjde o vyškolený personál so skúsenosťami na požadovaných pozíciách. Pretože určite dobre viete, že nájsť vhodného pracovníka je jedna vec, ale zaškoliť ho tak, aby sa stal plnohodnotnou súčasťou vašej firmy, je taktiež zdĺhavý proces.

Autor: Ihor Bulyhin / Shutterstock.com

Nájdenie vhodných pracovníkov a ďalšie služby

Čo sa pekárenskej výroby týka, dobrá personálna agentúra vám môže ponúknuť pracovníkov na pozíciu pekára, operátora pásu, či pomocných síl. Veď dobre viete, že pre úspešné fungovanie pekárenského podniku sú dôležití kvalitní zamestnanci na všetkých pozíciách. Či už pôjde o zamestnancov zo Slovenska, alebo zahraničia, efektívny nábor a legálnosť celého procesu sú samozrejmosťou.

Služby personálnej agentúry však nie sú „len“ o nájdení vhodných pracovníkov. Personálna agentúra vám môže zabezpečiť mzdový a personálny outsourcing, či vypracovať vzdelávacie plány pre zamestnancov. Administratívna podpora a back office služby sú samozrejmosťou. Pridelená vám bude osobná asistentka, na ktorú budete môcť smerovať všetky svoje požiadavky. Aby spolupráca s personálnou agentúrou išla naozaj hladko.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená