fbpx

Kvalitná káva vo firme spríjemní každý pracovný deň

Káva je (spolu s čajom) svetovo najobľúbenejším nápojom. Radi si ju vychutnávame v pohodlí domova ako ranný „nakopávač“, prípadne počas chvíľ voľna, keď sa môžeme naplno „oddať“ jej chuti. Prípadne chodíme za chuťou skvelej kávy do obľúbenej kaviarne.

Niet lepšieho začiatku pracovného dňa ako s dobrou kávou

Káva je však pre mnohých aj neoddeliteľnou súčasťou pracovných dní. Veď ako by sme mohli podávať v práci stopercentné výkony ak by sme pracovný deň nezačali šálkou kávy? Len keď niekedy sú zamestnanci odkázaní len na instantné „napodobeniny“ káv. A pritom má pitie kávy na pracovisku aj významný socializačný aspekt na utužovanie firemného kolektívu a dobrých vzťahov.

Zaobstarať kávovar a zásoby kvalitnej kávy do firmy je preto jedným z najjednoduchších spôsobov, ako svojim zamestnancom spríjemniť každodenné pracovné povinnosti. A aká káva je na tento účel ideálna?

Zdroj obrázka:
Autor: Prostock-studio / Shutterstock.com

Káva do firmy? Toto by mal spĺňať jej dodávateľ

Ak chcete svojim zamestnancom alebo kľudne aj obchodným partnerom v podobe originálnych darčekov pre obchodných partnerov dopriať tú najlepšiu kávu, zamerajte sa na kvalitnú odrodovú kávu ideálne z domácej pražiarne, ktorá ju praží podľa objednávok. Tak budete mať záruku, že sa k vám do firmy dostane vždy maximálne čerstvá káva. Samozrejme, stále je dôležitá aj rýchlosť doručenia, veď čo keď sa vo firme začnú „nebezpečne“ rýchlo míňať zásoby kávy?

Podľa čoho si ešte vybrať vhodného dodávateľa kávy? Určite príde vhod široká ponuka rôznych káv, z ktorých si môžu zamestnanci vybrať tie najobľúbenejšie. V súvislosti s tým oceníte aj možnosť si na úvod objednať degustačný balíček. A v prípade, že sa vám nechce kontrolovať zásoby kávy vo firme, môžete si nechať kávu automaticky zasielať v pravidelných intervaloch.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená