fbpx

Čo potrebujete pre rýchly štart vášho podnikania?

Rozhodnutiu začať podnikať zvyčajne predchádza dlhé zvažovanie všetkých dôsledkov, ktoré tento významný kariérny (a vlastne aj životný) krok bude mať. Ak ste sa však už rozhodli a chcete rozbehnúť svoje vlastné podnikanie čo najskôr, trochu vám poradíme.

Staňte sa majiteľom spoločnosti už za niekoľko hodín

V prvom rade si potrebujete založiť vlastnú spoločnosť. To je proces, ktorý ukrýva značnú dávku vybavovačiek, ktoré zaberú určitý čas. Rátať musíte s tým, že vám to môže trvať kľudne aj 2 týždne.

Je tu však aj oveľa rýchlejšia cesta. Sú ňou ready made spoločnosti. Ide o spoločnosti, ktoré boli založené výlučne za účelom ďalšieho odpredaja. Proces zakladania tak majú kompletný, majú tiež splatené základné imanie, ale nikdy nevykonávali žiadnu činnosť a tak nemajú žiadnu obchodnú históriu záväzkov, či pohľadávok.

Práve v tom spočívaj aj tá úspora času, ktorý by ste inak potrebovali na zakladanie spoločnosti „od podlahy“. S ready made spoločnosťou môžete podnikať už v priebehu niekoľkých hodín, keďže tieto spoločnosti sú aj so všetkými právnymi dokumentami pripravené k okamžitému predaju. Zmena konateľa je platná dňom podpisu týchto dokumentov, takže konateľom spoločnosti sa stávate prakticky okamžite.

Zdroj: Jacob Lund / Shutterstock.com

Čím skôr začnete vážne riešiť marketing, tým skôr vaše podnikanie porastie

Čo ďalej? Ak nepotrebujete, reálne sídlo pre svoju spoločnosť mať nemusíte. Vaša spoločnosť však nejakú adresu sídla musí mať, ale môže to byť aj virtuálne sídlo firmy. Čo však rozhodne mať musíte, je dobrý marketing. Bez náležitej propagácie svojho biznisu sa ďaleko nedostanete. Výhodou je, že moderná internetová doba má na tento účel množstvo potenciálne efektívnych prostriedkov.

Ak chcete tento ich potenciál využiť naplno, zverte marketing reklamnej agentúre. Predsa len, najlepšie výsledky vám prinesie profesionálne spravovaná reklamná kampaň. Z každého eura investovaného do reklamy tak vyťažíte maximum.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená