fbpx

Chcete upratanú garáž? Vybavte ju praktickými regálmi!

Garáž zvyčajne neslúži iba na parkovanie auta, no čiastočne sa používa aj ako sklad. Sezónne pneumatiky, doplnky do auta ale aj športové vybavenie a ďalšie veci jednoducho potrebujú svoje miesto.

K vytúženému poriadku v garáži výrazne prispejú aj regálové systémy, s ktorými získate dostatok úložného priestoru.

Zdroj obrázka: www.majster-regal.sk

Aký regál vybrať do garáže?

Odpoveď je v podstate jednoduchá – regál má byť kvalitný a zodpovedať vašim potrebám. Kovový regál do garáže je ideálna voľba, pretože vďaka zinkovej povrchovej úprave odoláva korózii.

Majster Regál vám prináša regály s HDF aj drôtenými policami. Regál s HDF doskami je vhodný na uloženie škatúľ alebo náradia. Drôtené police sú zasa určené na odkladanie kanistrov a nádob s kvapalinami. Ak si vyberiete jeden klasický regál, môžete úložné priestory rozšíriť aj prídavnými modulmi.

Zdroj obrázka: www.majster-regal.sk

Napríklad na klasický regál LONGSPAN je možné z oboch strán pripevniť prídavné moduly. Prídavný modul neobsahuje jeden bočný rám a pripája sa na hlavný regál. Samozrejme si môžete zaobstarať aj niekoľko samostatných regálov a v prípade potreby ich posúvať a premiestňovať. Pred nákupom venujte pozornosť informáciám o rozmeroch regálu a nosnosti políc. Určite nechcete byť nemilo prekvapený pri preťažení regálu.

Majster Regál má v ponuke modely, ktorých nosnosť na policu je aj 500 kg, takže sú vhodné aj na náradie, pneumatiky a podobne.

Prečo práve Majster regál?

Ak hľadáte regály a regálové systémy do garáže, dielne, domácnosti alebo kancelárie, v e-shope Majster Regál nájdete riešenie vyhovujúce vaším potrebám. Keďže sú v ponuke regály s rôznymi rozmermi a nosnosťami, dajú sa prispôsobiť v podstate každému priestoru. Ak by ste sa nevedeli rozhodnúť, využite pri výbere odborné poradenstvo a konfigurátor. Samozrejmosťou je aj vysoká kvalita kovových regálov, rýchly a bezpečný nákup a ich rýchle dodanie.

Zdroj obrázka: www.majster-regal.sk
Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená