fbpx

Akú kabelku si vybrať na spoločenskú udalosť?

Čím významnejšia udalosť, tým viac si dávame záležať na tom, čo si oblečieme a aké doplnky si zoberieme. No nie je to tak, milé dámy? Predsa len, kedy inokedy dostanete príležitosť predviesť sa v luxusných šatách, či dokonca róbe ak nie práve na nejakej významnej spoločenskej udalosti?

Na spoločenskú udalosť si vezmite len to najnutnejšie

Práve krásne spoločenské šaty sú v tomto prípade často tým základom, od ktorého sa odvíja to ostatné. Lodičky, šperky a nesmieme zabudnúť ani na kabelku. Aj keď sa spoločenské kabelky považujú len za doplnky, môžete vďaka dobre zvolenej kabelke zapôsobiť aj s menej výraznými šatami, ale zároveň môžete zlým výberom kabelky pokaziť aj tie najkrajšie šaty, v ktorých by ste inak bola za kráľovnú večera.

S výberom vhodnej kabelky môžu mať niektoré dámy problém. Aj spoločenská kabelka má totižto nielen estetickú, ale aj praktickú funkciu. Musíte mať predsa niečo, kde schováte rúž, pudrenku, vreckovky, či mobil. To je mimochodom všetko „vybavenie“, ktoré by ste na spoločenskej udalosti mali pri sebe mať. Ak si totižto zoberiete zbytočnosti, budete potrebovať väčšiu kabelku a to rozhodne nebude vyzerať dobre.

Zdroj obrázka: Autor: indira’s work / Shutterstock.com

Pri výbere rozmýšľajte nad vašim celkovým outfitom

Základom pri výbere kabelky na spoločenskú udalosť je to, aby bola čo najmenšia (samozrejme v rámci toho, že v nej budete chcieť uschovať vyššie spomínané veci). Preto na spoločenskú udalosť patria len listové, či clutch spoločenské kabelky.

To však neznamená, že by váš výber bol obmedzený. Práve naopak! Na trhu je aj v týchto kategóriach množstvo kabeliek rôznych tvarov, materiálov a farieb. Väčšia šanca je, že budete čeliť inému problému: nebudete si vedieť z tej ponuky vybrať.

Čo sa kombinovania týka, ak budete mať spoločenskú kabelku univerzálnych farieb, tá by mala ladiť s topánkami alebo so šatami. Ak budete ladiť kabelku s topánkami a rozhodnete sa pre excentrickejší kúsok, mali by jej sekundovať aj podobne „ladené“ lodičky. Vtedy by ste však mali mať striedmejšie šaty, aby váš celkový vzhľad nebol prehnaný.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená