fbpx

Prečo je Jasná v Nízkych Tatrách ideálnym miestom pre páry?

Dopriať si občas aspoň predĺžený víkend, počas ktorého bude hrať hlavnú úlohu romantika, to by mal každý pár. A to bez ohľadu na to, či ste „čerství“ zaľúbenci, alebo to spolu ťaháte už niekoľko rokov.

Turistika pre každého bez ohľadu na kondíciu

Ak sa spolu s vašou polovičkou radíte medzi milovníkov prírody a hôr, naše najväčšie a najznámejšie lyžiarske stredisko, Jasná, bude pre váš romantický pobyt ideálne. A aj teraz v lete, keď na lyžovanie nikto ani len nepomyslí.

Jasná totižto ponúka veľa možností aj pre romantické pobyty pre dvoch počas leta. Tou hlavnou „atrakciou“ sú samozrejme turistické trasy rôznych náročností. Vyberiete si tak bez ohľadu na to, akú máte kondíciu, či koľko času chcete na túre stráviť. Nemusíte sa však báť, že by ste kvôli iným turistom prichádzali o súkromie. Aj toho si budete môcť v Jasnej užiť dostatok.

Zdroj obrázka: Autor: MZStock / Shutterstock.com

Ubytovanie, reštaurácia a wellness. To všetko na špičkovej úrovni

Čo sa samotného ubytovania týka, nájdete tu nielen klasické hotelové izby, ale aj jedinečné minimalistické chatky, ktoré sú ako stvorené práve pre romantické pobyty vo dvojici. A štýlovým ubytovaním to zďaleka nekončí.

Čo by to bol predsa za pobyt bez výborného jedla. A presne také podávajú v reštaurácii Jasná. Nezáleží na tom, či máte radi tradičnú domácu kuchyňu, alebo skôr holdujete špecialitám z rôznych kútov sveta, vaše chuťové poháriky budú zaručene uspokojené. A aby bol zmyslový zážitok úplne dokonalý, skvelé jedlá si môžete vychutnať na terase s výhľadom na panorámu Nízkych Tatier.

No a v neposlednom rade patrí k romantickým pobytom aj wellness. Ten si v Jasnej môžete vychutnať prakticky uprostred lesa. Či to bude horúca exteriérová kaďa, alebo sauna s výhľadom na okolité hory, o poriadnu porciu romantiky máte postarané.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená