fbpx

Ako náušnice pomôžu vyjadriť vašu osobnosť a unikátny štýl?

Náušnice sú neodmysliteľným doplnkom a pre mnohé ženy sú prvým šperkom v živote. Sprevádzajú od útleho detstva a prirodzene patria aj medzi spôsoby, ako prejaviť svoju osobnosť a štýl.

Vďaka širokej ponuke rôznych náušníc si môžete presne vybrať podľa svojho vkusu a zladiť si ich so outfitom, vyjadriť nimi životný postoj alebo len dodať svojej tvári neobyčajný pôvab a lesk.

Pripravili sme pre vás krátkeho sprievodcu, vďaka ktorému zistíte, ako váš štýl vyjadria náušnice zo zlata

Zdroj: elements.envato.com

Nadčasová klasika

Hľadáte náušnice zo zlata na každý deň, ktoré vás budú decentne zdobiť no zároveň vám nebudú zavadzať? Vyberte si jednoduché napichovacie náušnice doplnené o zirkón alebo stavte na menšie kruhové náušnice. Nielenže vám dlho vydržia, ale takéto náušnice prakticky nikdy nevyjdú z módy. Na každodenné nosenie sú preto ako stvorené. 

Roztomilé a originálne

Kvietky, srdiečka a krížiky. To sú obľúbené tvary náušníc, ktorým môžete vyjadriť svoj osobitný štýl a nasadiť si ich rovnako v bežný deň, tak aj pri nejakej špeciálnej príležitosti. Samozrejme, tvarov zlatých náušníc nájdete v ponuke omnoho viac, čo tak zaujať trblietavými náušnicami v tvare kotvy alebo vyraziť večer do mesta s jemne provokatívnymi náušnicami v tvare zajačika? 

Zdroj: elements.envato.com

Elegantné zlaté náušnice

Nemôžete chýbať na žiadnej párty a doma dlho neobsedíte? Tak v tom prípade vo vašej šperkovnici nemôžu chýbať ani elegantné náušnice zo zlata, ktoré si svoje uplatnenie nájdu na firemnom večierku, plese ale napríklad aj na diskotéke či inej zábave. V tomto prípade sa nebojte siahnuť po výraznejších visiacich a trblietavých náušniciach. Na tieto príležitosti sa perfektne hodia aj náušnice s briliantmi alebo jemnejšie perlové náušnice, ktoré vyzdvihnú váš pôvab. 

Spôsobov, ako zlaté náušnice dokážu odzrkadľovať vašu osobnosť a štýl je veľa a preto sa nebojte popustiť uzdu svojej fantázii. Objavte všetky možnosti na amawell.sk a vyberte si nové náušnice, ktoré budú zhmotnením vašich predstáv o dokonalom doplnku.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená