fbpx

5 tipov na najlepšie silvestrovské zážitky

Aj keď vonku začína kraľovať jeseň, už v tomto období je potrebné myslieť na to, ako oslávite Silvestra, obzvlášť ak plánujete niekam vyraziť. Silvester je časom, kedy si spoločne pripomíname uplynulý rok a prijímame nový rok s radosťou a nádejou. Pre tých, ktorí oslavujú tento špeciálny deň na Slovensku, existuje mnoho spôsobov, ako ho urobiť nezabudnuteľným. Prinášame vám inšpiráciu na najlepšie silvestrovské zážitky, ktoré si môžete vychutnať s priateľmi a rodinou bez ohľadu na vek.

1. užite si silvestrovský pobyt so živou hudbou

Ak hľadáte niečo špeciálne, uvažujte o silvestrovskom pobyte v hoteli alebo chate so živou hudbou. Mnoho miest na Slovensku ponúka pobyty s galavečermi a živými kapelami. Je to vynikajúci spôsob, ako privítať nový rok s eleganciou a štýlom. Silvestrovská zábava tak môže získať úplne iný rozmer, pretože živá kapela navodí tú správnu atmosféru.

Zdroj obrázku: freepik.com by freepic diller

2. sami si zapáľte ohňostroj

Ohňostroje na námestiach už možno stagnujú, ale to neznamená, že si nemôžete vytvoriť vlastnú ohňostrojovú show. Prečo by ste si nezobrali ohňostroje a nezorganizovali ich vo svojej záhrade? Nezabudnite dodržiavať bezpečnostné pokyny a pravidlá v návode na použitie, ale sledovať vlastné farebné explózie bude nesmierne pôsobivým zážitkom pre vás a pre vašich blízkych. Počas silvestrovskej noci navyše môžete používať všetky kategórie zábavnej pyrotechniky a užiť si tak zábavu, ktorá u nás nie je povolená cez rok. Nezabudnite, ohňostroje kupujte iba od spoľahlivých predajcov, akým je napr. e-shop pyroweb.sk, ktorý predáva iba bezpečnú a certifikovanú zábavnú pyrotechniku.

Zdroj obrázku: unsplash.com by Nima Saram

3. hrajte spoločenské hry

Silvester je skvelý čas na spoločenské hry a súťaže. Pozvite svojich priateľov a rodinu na turnaj stolného futbalu, stolného tenisu alebo iných spoločenských hier. Súťažte, smejte sa a vytvorte atmosféru súťaže a radosti. Ideálne sú aj stolové hry či hry, pri ktorých zapojíte aj pohybové zručnosti. Čím bláznivejší nápad, tým lepšia zábava.

Zdroj obrázku: pexels.com by Yan Krukau

4. zorganizujte si vlastnú párty

Nebuďte odkázaní na kúpu vstupeniek na verejné podujatia. Zorganizujte si vlastnú párty doma alebo v prenajatom dome. Vyberte si hudbu, ktorá vás nakopne a pripravte chutné jedlo a drinky. Párty s priateľmi môže byť omnoho zábavnejšia a osobnejšia. Takáto párty nemusí príliš zaťažiť váš rozpočet. Silvestrovská párty sa môže konať aj v určitej téme a hostia môžu prísť oblečení v kostýmoch. Tomuto štýlu prispôsobte aj výzdobu. Fotky z tohto večera vám budú ešte dlho pripomínať skvelú atmosféru.

Zdroj obrázku: freepik.com by freepic diller

5. Oslava na záhrade

Pre tých, ktorí majú radšej vonkajšie aktivity, je oslava na záhrade skvelým spôsobom, ako stráviť Silvestra. Rozvešajte svetielka, postavte ohnisko na opekanie marshmallow a sledujte ohňostroj, ktorý ste si pripravili. Nezabudnite na hrejivé deky a horúci punč, ktorý prevonia celý tento večer. Takáto zrelaxovaná atmosféra na čerstvom vzduchu môže byť pre vás a vašich hostí jedinečným zážitkom.

Zdroj obrázku: unsplash.com by Ross Sneddon

Nech už sa rozhodnete oslavovať Silvestra akokoľvek, dôležité je, aby ste ho strávili s tými, ktorých máte radi. Silvester je časom radosti a zábavy, takže ho oslávte tak, aby ste si ho užili naplno.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená