fbpx

Svadba 2023 – aké topánky budú hitom?

Asi každá žena si je vedomá toho, že výber outfitu na svadbu je oveľa náročnejší, ako by sa mohlo zdať. Napriek tomu, že tento deň má pozornosť priťahovať nevesta, aj pozvaní hostia chcú pôsobiť slávnostne a elegantne. Voľba očarujúce kreácie nie je všetko – musíte sa posnažiť ju doplniť ladiacimi a pohodlnými topánkami. Aké svadobné topánky budú módne v nadchádzajúcej sezóne?

Na čo si dať pozor pri výbere svadobných topánok?

Hlavným pravidlom je, že topánky na svadbu musia vyzerať štýlovo a elegantne. Väčšina žien volí klasické riešenia, ktoré sú vždy tou správnou voľbou. Napríklad klasické vysoké podpätky postavu nielen opticky zoštíhlia, no pridajú jej aspoň niekoľko centimetrov a navyše pôsobia sexi a žensky. Dámy, ktorým záleží na optickom predĺžení a zoštíhlení nôh, môžu byť v pokušení zvoliť si topánky v telovej farbe. Pri výbere ihličkových podpätkov na svadbu sa oplatí vyhnúť modelom, ktoré majú remienky zapínané pri členku – môžu opticky skrátiť postavu

Zdroj: Pexels.com

Môžu byť svadobné topánky pohodlné?

Napriek tomu, že väčšina žien pri výbere topánok na svadbu dbá na klasické vysoké podpätky, s istotou sa dá povedať, že nejde o topánky, ktoré ohromujú pohodlím, najmä pri dlhých hodinách nosenia. Ženy, ktoré denne nenosia vysoké podpätky, sa môžu v tomto type obuvi nemusia cítiť príliš komfortne. Dámy, ktoré si však chcú za každú cenu obuť podpätky, by mali pamätať na výber topánok z prírodnej kože, ktoré poskytnú nohám komfort a umožňujú im dýchať. V lete budú skvelou voľbou aj jemné sandále, ktoré zabezpečia voľné prúdenie vzduchu.

Veľmi zaujímavým riešením sú topánky na vysokom podpätku s platformou, ktorá nielen tlmí kroky, ale znižuje aj výšku podpätku. Pravdou je, že elegantné topánky na svadbu nemusia byť veľmi vysoké – dobrým riešením sú aj nižšie kačacie podpätky.

Ploché topánky – sú dobrou voľbou na svadbu?

Ženy, ktoré sa aj v deň svadby chcú zamerať predovšetkým na svoje pohodlie a komfort, môžu zvoliť ploché svadobné topánky. Sú veľmi zaujímavou a módnou alternatívou ku klasickým vysokým podpätkom. Čo sa týka dámskych topánok na svadbu, ponukou, ktorá stojí za pozornosť sú ploché mokasíny dámske. Rovnako dobre fungujú aj klasické balerínky, sandále alebo poltopánky. Aby ploché topánky nevyzerali všedne, dobrou voľbou sú modely so zaujímavým zdobením.

Ako vidíte, ženy, ktoré sa chystajú na svadbu, majú pri výbere tých správnych topánok naozaj široké pole, kde sa môžu predviesť. Pravdou je, že hra s módou je z roka na rok populárnejšia, aj čo sa týka svadobných štylizácií. Dámy sa stále častejšie vzdávajú vysokých podpätkov v prospech plochých topánok, ktoré im zaručujú komfort na najvyššej úrovni aj počas hodín tanca na parkete.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená