fbpx

Sprcha na mieru? Objavte všetky výhody tohto riešenia!

Napriek tomu, že výrobcovia sprchových kútov ponúkajú širokú škálu produktov rôznych štýlov, rozmerov a tvarov, často nespĺňajú očakávania a potreby zákazníkov. Najčastejšie sa to stáva, keď majú kúpeľne s neštandardnými rozmermi alebo umiestnené šikmo. V takýchto prípadoch nie je potrebné hľadať kompromisy. Riešením môžu byť sprchy na mieru. Zistili sme, prečo sa oplatí zvážiť túto možnosť!

Sprchový kút na mieru je komfortom, keď máte výrobok dokonale prispôsobený veľkosti Vašej kúpeľne

Nie vždy máme šancu zariadiť dokonale tvarovanú kúpeľňu. Často sa stáva, najmä v starších domoch a panelákoch, že tieto miestnosti majú nezvyčajné rozmery. Sú úzke a dlhé alebo majú priehlbiny. V takýchto situáciách je možné vložiť iba široké sklenené dvere alebo dvere a malú stenu. Stáva sa tiež, že staviame dom od nuly a chceme mať naozaj veľkú kúpeľňu s priestrannou kabínou pre niekoľko ľudí.

Hoci v obchodoch nájdete veľa modelov sprchovacích kabín, všetky majú štandardné rozmery: 75×90 cm, 80×90 cm alebo 80×100 cm. Aby ste sa nemuseli vzdať vlastného dizajnu a urobiť kompromis aranžmánu, umožnili výrobcovia možnosť výroby sprchových kútov na mieru. Je to ideálne riešenie pre náročných zákazníkov.

Zdroj: Freepik.com

Sklenený sprchový kút vyrobený na mieru znamená, že si môžete vybrať jednotlivé konštrukčné prvky

Opäť sa musíme vrátiť k tomu, že v obchodoch sú dostupné štandardizované sprchové kúty. Hovoríme tu nielen o ich rozmeroch, ale aj o ich štýle. Sú však ľudia, ktorí chcú realizovať nevšedný dizajn kúpeľne v každom detaile.

Sklenený sprchový kút vyrobený na mieru je vybavený všetkými koncovými detailmi, profilmi, madlami, skrutkami a tesneniami podľa výberu zákazníka. Hrúbku a vzhľad skla si navyše môžete ľubovoľne zvoliť.

Priemyselné čierne kovania a tesnenie sú stále viac a viac módne. Veľké rodiny zas stavia na hrubé, tvrdené sklo a posuvné dvere, čo výrazne zvyšuje bezpečnosť používania.

Sprchový kút na mieru je možné inštalovať pod šikminy a do stredu miestnosti

Medzi klasickými sprchovými kútmi nájdete nástenné, rohové, polkruhové modely alebo modely určené do výklenkov. Výzvou však je nájsť kút, ktorý bude vyhovovať umiestneniu pod šikminami alebo v centrálnej časti miestností. V takýchto situáciách bude perfektná sprchová kabína vyrobená na mieru.Cena takéhoto riešenia nemusí byť oveľa vyššia ako kútu dostupného v obchodoch.

Suma sumárum, sprchové kúty na mieru majú mnoho výhod, no základnou je, že sa dajú prispôsobiť veľkosti a tvaru miestnosti, ako aj vkusu majiteľa.

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená