fbpx

Chcete získať muža svojich snov? Pomocou vhodne zvolenej vône sa Vám to podarí nečakane rýchlo.

Čím všetkým môže žena pritiahnuť pozornosť muža? Určite ste sa nad tým už neraz zamysleli. Úsmevom, vlasmi, pohľadom či tónom hlasu? Áno, ale aj tým ako vonia, keď prejde okolo. Toto všetko sú faktory, ktoré rozhodujú o tom, či sa žena stane pre muža príťažlivou a neodolateľnou zároveň alebo bude len ďalšou osobou, ktorá prešla okolo. Obraz ženy sa totiž v mysli rýchlo pominie, ale vôňa môže po žene ostať v miestnosti ešte niekoľko sekúnd, či dokonca až niekoľko minút. A práve táto vôňa môže rozhodnúť o tom, či muž vyhodnotí, že ho žena priťahuje alebo si žiaľ ani len nevšimne, že prešla okolo.

Správne zvoleným parfémom môžeme zvýšiť svoju príťažlivosť a priam magnetickou silou na seba strhnúť všetku jeho pozornosť. Viacerí muži priznávajú, že parfém je pre nich akýmsi afrodiziakom, ktoré ich dokáže „naštartovať“ a prebudiť v nich túžbu. Ak budete mať na sebe parfém, ktorým si dokážete podmaniť jeho zmysly, určite neodolá nutkaniu otočiť sa alebo dokonca osloviť ženu, ktorá tak nádherne vonia. Prečo tomu tak je? Dôvod je jednoduchý, niektoré parfémy obsahujú pravé storočiami overené afrodiziaká. 

Ak Vás zaujíma ako vybrať parfém tak, aby zaujal a pritiahol pozornosť muža, pripravili sme si pre Vás tipy na vône, ktoré si podmania nielen tie ženské, ale predovšetkým pánske zmysly. 

Vôňa vanilky pripomínajúca ľudské feromóny

Túžite v jeho očiach pôsobiť ako sebavedomá a zmyselná žena, ktorá je hotovou FEMME FATALE?  Určite zvoľte parfém s obsahom vanilky. Vanilka má sladko korenenú vôňu, ktorá jemne dráždi zmysly a navodzuje pocit eufórie. Pomocou rôznych kombinácií vanilky s citrusmi, bielymi kvetmi, kakaa, či pižma sa z jeho mysle len tak rýchlo nevytratíte.

Zdroj: parfemplus

Vôňa jazmínu zvyšuje libido

Ak ho chcete prilákať svojou jemnosťou, ženskosťou a nevinnosťou, vôňa jazmínu Vás v tom jednoznačne podporí. Vône obsahujúce jazmín pôsobia na mužov doslova ako magnet. Predovšetkým na mužov, ktorí majú pocit, že nás ženy musia neustále chrániť. Darmo, od prírody je to tak už raz zariadené. Zvoľte sofistikovanú kombináciu jazmínu s bielymi kvetmi či vôňou lotosových a pomarančových kvetov, ktorej muž ochranca nebude vedieť odolať.

Pižmo, vôňa neodolateľnej príťažlivosti

Vôňa pižma je intenzívna sladko-púdrová vonná látka. Dokáže na našu myseľ pôsobiť ako vôňa feromónov vďaka čomu pôsobí príťažlivo, omamne a stimulujúco. V parfémoch, ktoré pižmo obsahujú je cítiť čistotu, jemnosť, romantiku, ale aj zvodnosť [zároveň. Vďaka tejto kombinácií sú vôňe s obsahom pižma také sofistikované a vyhľadávané. Jednoducho ich účinnosť je preverená stáročiami. 

Takže ak máte v hľadáčiku muža a lámete si hlavu nad tým ako pritiahnuť jeho pozornosť, dúfame, že naše tipy dámskych vôní Vám v tom pomôžu. Vďaka týmto vybraným ingredienciam podporíte svoju príťažlivosť, stačí si už len vybrať tú pravú vôňu pre Vás. Držíme Vám palce! 

A nezabúdajte že vôňa je síce významným prvkom, ktorým dokážete pritiahnuť pozornosť muža avšak mala by hlavne podporiť Vašu osobnosť, to kým ste. Jednoducho pri výbere parfému dbajte vždy na to, aby ste s vôňou bola zladená a zjednotená, vtedy môžete naplno zaujať muža tým aká v skutočnosti ste. 

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená