fbpx

Teplé a štýlové čižmy pre deti: 4 najlepšie modely na zimu

Zima je v plnom prúde, a preto pokiaľ ste si nechali výber detských čižiem na poslednú chvíľu, teraz je ten správny čas. Práve chladné dni a rána či mrazivé večery si vyžadujú kvalitnú a pohodlnú detskú obuv. V tomto článku vám prinášame pár tipov, aké 4 modely sú na zimu tou najlepšou voľbou. Vyberte teplé a štýlové čižmy pre deti vďaka našim tipom už dnes.

Čižmy pre deti – faktory, ktoré je pri výbere potrebné zohľadniť

Pri výbere detských čižiem na zimu je potrebné myslieť na niekoľko dôležitých faktorov. Okrem dizajnu sem patrí predovšetkým kvalita a pohodlie. Práve kvalitné materiály, ako sú napríklad koža, patria medzi tie, ktoré by ste pri výbere mali zvážiť.

Koža je prírodným materiálom, ktorý je nielen štýlový, ale aj pohodlný a kvalitný. Vďaka tomu sa detské topánky hneď po prvom roku nerozpadnú. Zároveň je potrebné myslieť aj na pohodlie. Pri výbere zohľadnite najmä správnu veľkosť a model čižiem pre deti. Čo sa týka veľkosti, vopred odporúčame odmerať dĺžku a šírku detských nôh. Následne sa riaďte meradlom v obchode alebo tabuľkou veľkostí, pokiaľ nakupujete detské čižmy z internetových obchodov.

S výberom detských čižiem súvisí aj bezpečnosť. Detské čižmy by mali mať kvalitnú a protišmykovú podrážku. Vďaka tomu môže vaše dieťa predísť pádom a rôznym zraneniam. Samozrejme, čo sa týka dizajnu, odporúčame zvoliť skôr jednofarebné detské čižmy, ktoré budete vedieť kombinovať k rôznym outfitom a na rôzne príležitosti. Bez ohľadu na to, či hľadáte čižmy pre dievčatá alebo chlapčenské čižmy na zimu, vždy odporúčame myslieť práve na tieto faktory.

zdroj: CCC interne

Detské čižmy – 4 modely, ktoré by nemali chýbať vo vašom topánkovníku

V súčasnosti na trhu nájdete rôzne modely detských čižiem. My sme však vybrali 4 modely, ktoré by v topánkovníku vášho dieťaťa rozhodne nemali chýbať.

Najlepšie detské čižmy na zimu pre chlapov

V ponuke detských topánok na zimu nájdete rôzne modely čižiem pre chlapcov. Vybrať si môžete zo širokej ponuky, avšak my odporúčame najmä členkové čižmy pre chlapcov a vysoké chlapčenské čižmy.

  • Chlapčenské členkové čižmy: Členkové čižmy sú vhodné pre chlapcov, pretože sú pohodlné a ľahko sa obúvajú. Mali by byť vyrobené z vodotesného materiálu a mať dostatočnú izoláciu, aby chránili pred nepriaznivým počasím. Nízky profil týchto čižiem umožňuje slobodný pohyb nôh.
  • Vysoké čižmičky pre chlapcov: Pre chlapcov sú vhodné aj vysoké čižmičky, ktoré zvyšujú ochranu pred snehom a vodou. Dobré sú aj tie s hrubou podrážkou pre lepšiu trakciu na klzkých povrchoch.

Okrem iného je dôležité, aby boli čižmy pre chlapcov kvalitné, odolné a pohodlné. Vybrať môžete dva modely, a to vysoké a nízke čižmy, ktoré si deti môžu meniť podľa príležitosti. Vyberte jedny vodoodolné a nepremokavé čižmy a jedny elegantné čižmy na špeciálne príležitosti. Čo sa týka dizajnu, vždy zvoľte neutrálne odtiene.

Najlepšie detské čižmy na zimu pre dievčatá

Sortiment dievčenských čižiem je pestrejší ako u chlapcov. Zo širokej ponuky odporúčame však zvoliť tieto 2 modely, ktoré by rozhodne nemali chýbať v topánkovníku vášho dieťaťa. Zvoliť môžete vysoké dievčenské čižmy alebo topánky na zimu s hrubou podrážkou.

  • Vysoké dievčenské čižmy: Vysoké čižmy sú ideálnou voľbou pre dievčatá, pretože poskytujú výbornú ochranu pred chladom a snehom. Tieto čižmy by mali byť vodotesné a dobre izolované, aby udržali nohy v teple aj v chladnom počasí. Môžu mať aj mäkkú podšívku, čo zvyšuje pohodlie. Zároveň môžu byť zvnútra zateplené a zvonku obsahovať nejakú ozdobnú kožušinku. V prípade materiálu odporúčame zvoliť nejaké syntetické vodotesné materiály alebo kožu. Dizajn topánok na zimu sa líši od štýlu a preferencií vášho dieťaťa. Odporúčame však zvoliť neutrálne modely, ktoré jednoducho skombinujete s akýmkoľvek oblečením.
  • Topánky s hrubou podrážkou pre dievčatá: Dievčatá určite ocenia topánky s hrubou podrážkou, ktorá im poskytne stabilnú chôdzu aj na zľadovatenom povrchu. Môže ísť napríklad o členkové čižmy pre dievčatá. Aj v tomto prípade odporúčame zvoliť čižmy v správnej veľkosti a v dizajne podľa preferencií vášho dieťaťa.
zdroj: CCC interne

Kde nakupovať kvalitné detské čižmy na zimu?

Na kúpu týchto skvelých modelov čižiem pre deti odporúčame zvoliť špecializovaného predajcu. Na e-shope CCC v súčasnosti nájdete širokú ponuku detských čižiem. Bez ohľadu na to, či hľadáte čižmy pre dievčatá alebo chlapčenské čižmy na zimu, na CCC nájdete široký sortiment obuvi pre deti. Nakupujte výhodne detské čižmy na e-shope CCC.  

Zatiaľ neboli pridané žiadne komentáre.

Nechajte nám svoju odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená